RTT co to jest? Terapia, dzięki której pokonasz swoje bloki już podczas jednej sesji terapeutycznej?RTT co to jest? Terapia, dzięki której pokonasz swoje bloki już podczas jednej sesji terapeutycznej?


Czy zasatanawiałeś się kiedykolwiek, czy możesz pokonać swoje bloki już podczas jendej sesji terapeutycznej? Stres, depresja, niskie poczucie własnej wartości? Strach przed wystąpieniem publicznym, strach przed zrobieniem tego kroku na przód w życiu, prokrastynację, brak wiary w siebie? A może borykasz się z nałogiem, palisz, kupujesz ubrania, których nawet nie ubierasz, a może sięgasz dość często po kieliszek wina? Próbowałaś już terapii tradycyjnej ale to tylko wydawanie pięniędzy i nic więcej. Myślisz sobie co ja tam komuś o moi życiu będę opowiadać. Walczysz, ze sobą z nałogami, kolejna dieta. Coś tam schudłaś, ale potem wracasz do starych nawyków?


Przeczytałeś już wszystkie książki odnośnie rozwoju osobistego, psychologi rozwoju, praktykujesz self-love, self-wszystko o czym piszą na IG? Słuchasz podcastów, a Jay Shetty, Oprah, Matthew Hussey to wręcz Twoi nowi przyjaciele? Zdrowa dieta, sport - check ? A Jedak wciąż coś nie daje Ci spokoju, powstrzymuje Cię przed pójściem na przód? Borykasz się z blokami, jakaś siła podcina Ci wciąż skrzydła?

Te wszystkie dolegliwości często mają podłoże emocjonalne, które jest zakorzenione w naszej podświadomości.

A co jeśli powiedziałabym Ci, że istnieje sposób aby się pozbyć Twojego problemu raz na zawsze?


Co jeśli powiedziałabym Ci, że istnieje metoda, która pomoże Ci odkryć to co kryje Twoja podświadomość i pomoże Ci uwolnić się od tych bloków, dawnych przekonań, które nie pozwalają Ci iść na przód?

Istnieje metoda, która błyskawicznie pomoże Ci odkryć Twoje emocjonalne podłoże problemu i pomoże Ci uwolnić się już podczas jednej do 3 sesji terapeutycznych.

Ta metoda to RTT (ang. Rapid Transformational Therapy)

Czym jest RTT®?
Po polsku to tak zwana Błyskawiczna, badź Szybka Terapia Transformacyjna® łaczy hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię poznawczo-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji. Znana jest również z tego, że wywołuje efekt transformacji u klientów, włączając w to wykorzystanie transu i warunkowania hipnotycznego.

Czym jest stan hipnotyczny?


To nic innego jak uśpienie Twojego układu nerwowego i wprowadzenie w stan kompletnego relaksu.

Nie wiem czy wiesz, ale w ciągu dnia non stop pogrążasz się w stanie hipnozy, na przykład podczas prowadzenia samochodu, kiedy jedziesz dobrze znaną Ci drogą, wyłączasz się i robisz to nie myśląc o tym. Czy też podczas oglądania telewizji, albo czytania książki.

Wg naukowców z Stanford University School of Medicine podczas gdy jesteśmy w hipnozie, po pierwsze, zaobserwowano spadek aktywności w obszarze zwanym grzbietowym przednim kręgiem obręczy, będącym częścią mózgowej sieci przywiązania. "W hipnozie jesteś tak zaabsorbowany, że nie martwisz się o nic innego" - wyjaśnia Spiegel.


"W hipnozie jesteś tak zaabsorbowany, że nie martwisz się o nic innego"

Po drugie, zaobserwowano wzrost połączeń pomiędzy dwoma innymi obszarami mózgu - grzbietowo-boczną korą przedczołową i półkulą mózgu. Opisał to jako połączenie mózg-ciało, które pomaga mózgowi przetwarzać i kontrolować to, co dzieje się w organizmie.

Wreszcie, zespół Spiegela zaobserwował również zmniejszone połączenia między grzbietowo-boczną korą przedczołową a siecią trybu domyślnego, która obejmuje przyśrodkową korę przedczołową i tylną korę zakrętu obręczy. Ten spadek w funkcjonalnej łączności prawdopodobnie reprezentuje rozłączenie między czyimiś działaniami a ich świadomością, Spiegel powiedział. "Kiedy jesteś w coś naprawdę zaangażowany, nie myślisz o tym, co robisz - po prostu to robisz" - powiedział. Podczas hipnozy, ten rodzaj dysocjacji pomiędzy działaniem a refleksją pozwala osobie zaangażować się w działania sugerowane przez terapeutę lub sugerowane przez nią samą, bez poświęcania zasobów umysłowych na bycie samoświadomym tego działania.

Czy nie brzmi to po prostu niesamowicie?


RTT® wykracza poza hipnozę, diagnozując to, co działa na klientów, aby zbudować nowe podejście terapeutyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnej hipnoterapii, RTT® nie opiera się wyłącznie na pozytywnych wzmocnieniach.

Chociaż używanie poprawnego, aktualnego i adekwatnego języka w rozmowach z samym sobą jest z pewnością częścią każdej transformacji, służy ono raczej jako wzmocnienie przełomów niż ich katalizator.


Wykorzystując hipnozę terapeuta osiąga przełom, który nie byłyby możliwe, gdyby próbował po prostu uzyskać dostęp do podświadomego umysłu poprzez zmieniony język i mowę własną.

Terapia RTT® proponuje szereg technik i narzędzi, które są kluczowe nie tylko w nauczaniu jak komunikować się z podświadomym umysłem, ale także w bezpośrednim dostępie i naprawianiu wszelkich blokad, które mogą się tam znajdować. Centralnym elementem jest zdolność do transformacji wielu klientów w trakcie jednej sesji.

"Moja zdolność do tego nie pochodzi z jednej metodologii; pochodzi z unikalnej warstwy technik i przekonań, które stworzyłam i których teraz nauczam". Marisa Peer

Jak to działa?


Marisa Peer zidentyfikowała, że niezależnie od problemu, z jakim się zgłaszają, klienci korzystają z zastosowania określonego zestawu technik w specyficzny sposób, który prawie zawsze przynosi fenomenalne zmiany. Te spostrzeżenia dostarczyły podstaw dla Błyskawicznej Terapii Transformacyjnej®, która wyłoniła się jako wyróżniające się podejście terapeutyczne.Marisa Peer za stworzenie tej metody otrzymała wiele prestiżowych nagród oraz uznanie takich instytucji, jak: National Council of Psychotherapists, International Council of Psychotherapists, International Association of Counselors and Therapists oraz Royal School of Medicine w Londynie.


Czego powinienem oczekiwać po sesji?


Będziesz pracować nad tym, aby odkryć znaczenie i interpretację wydarzeń w Twoim życiu, a następnie je zmienić, ponieważ zrozumienie to jest moc, to jest niesamowita siła, która pozwala na zmianę.

Prowadzi to do trwałych, silnych rezultatów. RTT® działa poprzez upoważnienie umysłu do mówienia ciału, co ma robić, na przykład uzdrawiać się za pomocą techniki zwanej Terapią Command Cell, łatwo odchodzić od nałogów i zamieniać strach w ekscytację. RTT® może powiedzieć ciału, jak ma reagować i jak się czuć, a także może zmienić i poprawić komunikaty wysyłane przez ciało do umysłu, dzięki czemu takie zjawiska jak depresja, lęk i ataki paniki mogą zostać trwale pokonane.

Jeśli cierpisz z powodu bólu fizycznego lub emocjonalnego, chcesz szybkich rezultatów. RTT® ma na celu zapewnienie trwałej zmiany w ciągu jednej do trzech sesji. RTT® rozpoznaje i docenia znaczenie, jakie klienci przywiązują do swoich problemów, a następnie oferuje potężne emocjonalne uwolnienie. Możesz być wolny od bólu.

RTT® wykorzystuje również terapię Command Cell jako technikę celowego uzdrawiania ciała, a nie tylko pozytywnego warunkowania. RTT® wyciąga "niedokończone sprawy", co oznacza, że jest to technika zajmująca się traumą, którą klienci przechowywali przez wiele lat.

Czym różni się ta metoda od tradycyjnej psychologii?

Metoda RTT® różni się od innych technik terapeutycznych, takich jak CBT czy terapia rozmowa, ponieważ bardzo szybko osiąga znakomite rezultaty. Jest coraz bardziej uznawana i regularnie potwierdzana przez absolwentów kursów, którzy donoszą o niemal natychmiastowym sukcesie.

W przeciwieństwie do wielu metod hipnoterapii, RTT® nie opiera się wyłącznie na pozytywnym wzmacnianiu. Terapia ta dociera do pierwotnej przyczyny problemu, dając klientom najbardziej wyzwalające zrozumienie i moc transformacji w celu osiągnięcia dramatycznych, długotrwałych rezultatów. A co za tym idzie możesz zapomnieć o długoletnich terapiach, wizytach u psychologów oraz mniejsze koszta. Co najważniejsze uwalania klienta od bloków, starych przekonań, które chowamy w naszej podświadomości.


Kaźdy z nas przyszedł na ten świat z pewna misja. Misja, która wiedzieć do tego aby być najlepsza wersja samego siebie. No i any tego dokonać to leży w naszym obowiązku, aby pokonać oraz przezwyciężyć wszystko co nam staje na przeszkodzie. Bardzo często to właśnie co nie pozwala nam na progres, są to stare przekonania, wierzenia, niezamknięte sprawy z przeszłości, traumy, bloki, które są zakorzenione głęboko w naszym podświadomym umyśle.


Jeśli jest w momencie gdzie próbowałeś już wszystkiego, dosłownie wszystkiego o czym mowa w książkach, na portalach społecznościowych, byłeś u psychologa, [sychpterpauety, lata spedziłeś na tak zwanej "talk therapy" i wciąż nie możecie iść na przód ze swoim życiem, to nic Ci nie pozostaje jak spróbować RTT. Jeste to fenomenalna terapia, która Cię uwolni raz na zawsze i to już podczas jednej, góra 3 sesjach.


Umów się na 15 min. bezpłatną konsultację, podczas której omówimy szczególy naszej współpracy. Idź do zakładki kontakt i wpisz swój adres mailowy, a ja skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Czas zmienić swoje życie i Uwolnić siebie.


loupa


 

Pragniesz żyć bez stresu i doświadczyć wewnętrznego spokoju codziennie?

Możesz tego dokonać. Mam dla Ciebie eBook, który Ci w tym pomorze.Opanuj Stres poprzez Praktykę Jogi. Jak posprzątać swój mentalny bałagan za pomocą treningu ciała i ducha.Klikajac w link możesz kupić eBooka“Na całym świecie ludzie są w jakimś rodzaju psychicznego, psychologicznego, emocjonalnego bólu.” Co może nam pomóc w walce z tego rodzaju bólem? Jak sprawić, aby nasze życie było spokojne, bezstresowe? Bo czyż nie uczucie wewnętrznego spokoju to prawdziwe szczęście?


Nataliia wierzy, że aby pokonać stres, oraz prowadzić bezstresowy tryb życia, najpierw należy ten stres poznać, nauczyć się jak go rozpoznawać. Dla Natalii mamy w sobie więcej mocy, niż nam się wydaje. Natalia zaprasza swoich czytelników do "poznania stresu" i otwarcia się na jogę, która uczy jak połączyć się ze swoim ciałem, duchem i umysłem.


eBook również jest dostępny w wersji po angielsku -> kup tutaj