Czy warto sięgnąć po poradę psychologiczną online w Polsce?


Dlaczego w Polsce ludzie wciąż mają tak wielką awersję do rozmów o psychologii, o tym co nas dręczy, nie pokoi, do pójścia do psychologa bądź psychoterapuety? Czy warto sięgnąć po poradę psychologiczną na dodatek online w tym kraju?


Na pewno nie jest to łatwe znaleźć dobrego psychologa, kogoś kto ma wielką pasję niesienia pomocy, kto zrozumie Cię i to z czym sie borykacz od pierwszej wizyty. Ja kiedyś usłyszałam, że znalezienie dobrego psychologa jest trudniejsze niż znalezienie męża. No i chyba coś w tym musi być...


Z wiązku z tym, że tak wiele dziewcząt, kobiet w Polsce wciąż boi się sięgnąć po specjalistyczną poradę, pójść do psychologa, postanowiłam wam ułatwić nieco sprawę i pisać ten blog. Blog w którym poruszymy tematy kobiecej psychologii, zrobimy taką błyskawiczną terapię dla współczesnej kobiety. Nie chce żebys chodziła na wizyty jeśli nie czujesz się z tym dobrze, nie daj Bóg przez dwa lata bądź dłużej i płaciła majątek, a po wszytskim miała wrażenie, że jesteś w tym samym miejscu co przed terapią.


Jestem Natalia i jestem taką samą kobietą jak Ty. Poza tym, jestem założycielką i wizjonerką loupa - tego inspirującego bloga, który oferuje wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii oraz ma na celu pomóc Ci w podniesieniu swojej samooceny i pokochaniu samej siebie. A co za tym idzie, do zainspirowania Cię do tego aby odnieść sukces w świecie, abyś stworzyła życie o jakim marzysz. Jak to mówiła jedna z moich idolek Coco Chanel:

„Moje życie mi nie odpowiadało, więc sama je sobie stworzyłam"


Loupa of N jest powołaniem #fromwomantowomen i jest źródłem inspiracji, jak wejść głębiej w siebie, uzdrowić się i znaleźć nieskończoną miłość do siebie, aby móc stworzyć życie, jakiego pragniesz, relacje, na jakie zasługujesz i znaleźć drogę do bycia jak najlepszą wersją siebie.


Witaj w mojej watasze!


pomoc psychologiczna - uwierz w siebie
Jeśli Ty sam w siebie nie uwierzysz, nikt inny tego nie zrobi za Ciebie.

Jak się to wszystko zaczęło?


Jak już wspomniałam, "łatwiej jest znaleźć męża niż dobrego psychologa" to były słowa mojej terapeutki. Coś w tym musi być, bo ja już miałam 5 na swojej liście. Ostatni okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie jest łatwo znaleźć kogoś kto naprawdę Cię zrozumie, ale tak na 100%, kogoś oddanego i pełnego pasji. Osobiście wierzę, że jest mnóstwo niesamowitych psychologów, coachy, terapuetów którzy chcą pomóc. Z drugiej strony rozumiem, że wciąż nie jest łatwo zdecydować się na wizytę u psychologa. Kto będzie obcej babie opowiadał o swoim życiu! Żyjemy w kraju, w którym ludzie nie rozmawiają o tym co ich niepokoi, w ogóle nie rozmawiają. W kraju, w którym rządzi kościół, a pójście do psychologa, a nie daj Bóg do psychiatry to temat tabu. A jak pójdziesz to powiedzą, ze wariatka. Uwierz mi, JEST OK, aby poprosić o pomoc i żeby o tym mówić.


Zaczęłam cierpieć z tego powodu... Zastanawiałam się, dlaczego żyjemy w świecie, który nie chce, aby ludzie odnosili sukcesy. Sukces i bogactwo są postrzegane jako coś złego. Szczęście jest równe temu, żeby wyjść za mąż, mieć dzieci, dom, samochód no i kredyt do końca życia. Zastanawiałam się, jak mogę choć trochę pomóc, jak mogę sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo z własnymi myślami. Jak mogę Ci pomóc, abyś chciał więcej od życia? Wtedy właśnie zrodziła się w mojej głowie loupa.


Oto jestem, gotowa i pełna energii aby Cię zainspirować!

Postanowiłam stworzyć ten blog i podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam, poprzez przyjemne i uwierz mi mniej przyjemne okoliczności przez jakie przeszłam w życiu, przez książki, przez pracę z niesamowitymi ludźmi. Oferuję Ci źródło codziennej inspiracji, wiedzę, którą zdobyłam i narzędzia, które wierzę, że pomogą Ci wejść w głąb siebie i uzdrowić to, co musi być uzdrowione, aby odnieść sukces w życiu.


Chcę się podzielić tym co mam z wami, a potem to już wasza decyzja co z tym zrobić. Zdecydowanie, nie chcę nikogo spamować. Chciałabym po prostu robić to, co słuszne i wierzę, że to jest to. Będę dużo mówić o książkach, które zmieniły moje życie, o mocy uzdrawiania, energii życia i o tym jak wejść na wyższy poziom tzw. 'vibrate higher' aby stworzyć sobie życie, którego pragniesz.


Chcę szerzyć dobro oraz świadomość naszego własnego Ja na świecie i inspirować w zrozumieniu i zobaczeniu swojej ogromnej wewnętrznej siły, aby żyć życiem, którego pragniesz i do któego jesteś przeznaczona Wierzę, że #togetherwearestronger i możemy pomóc sobie nawzajem i jeśli uda mi się zainspirować choćby jedną osobę to już jest dla mnie wielki sukces.


by loupa