Kobieta spaceru w dziedzinie
Szczęśliwa kobieta

Nie dostajemy w życiu tego, czego chcemy. Dostajemy to, na co uważamy, że zasługujemy.

PORA UWIERZYĆ, ŻE ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ?

Kiedy czytasz to zdanie: Nie dostajemy w życiu tego, czego chcemy. Dostajemy to, na co uważamy, że zasługujemy. Czujesz, że wykorzystujesz cały swój potencjał? Czy czujesz, że Twoje życie mogłoby być lepsze, pełniejsze, zdrowsze?

Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu!

 

Hej, jestem Natalia, wizjonerka bloga loupaofn, certyfikowana hypnoterapuetka RTT, oraz kobieta dokładnie rozumiejąca jak się czujesz. Też byłam w tym miejscu gdzie Ty teraz. Dzięki mojejmu doświadczeniu oraz wysokim umiejętnościom terapii RTT, pomagam osobom takim jakim Ty, pokonać swój problem i UWOLNIĆ się od wszelkich bloków, po to abyś stworzył życie takie o jakim marzysz.

DKP_2347.jpg

Pomagam każdemu kto zmaga się z wszelakimi problemami, które podcinają skrzydła w byciu najlepszą wersją samego siebie.

RTT jest szybką, dynamiczną terapią, która pozwala dotrzeć do pierwotnej przyczyny problemów, uwolnić się od lęku i wypracować w podświadomości nowe, pozytywne przekonania. Daje to trwałe, zmieniające życie rezultaty w błyskawicznym tempie.

ZAPOMNIJ O DŁUGOLETNICH TRADYCYJNYCH TERAPIACH

Trenowałam RTT pod okiem Marisy Peer w 2021 roku. Wcześniej zdobyłam wykształcenie  magistra na Krakowskim AWF-ie, gdzie miałam możliwośc pogłębienia wiedzy na temat psychologii pracując z profesorem Janem Blecharzem, oraz odnowy psychosomatycznej czy filozofii jogi.

Dodatkowa, jestem magistrem  Komunikacji oraz Marketingu, umiejętności które uważam za kluczowe aby odnieść sukces w obecnym czasie.

 

Moje własne doświadczenia oraz lata pracy nad sobą są siłą napędową mojej motywacji, aby pomóc innym uzdrowić się oraz uwolnić siebie, pokazać Ci drogę jak tego dokonać, by nie musiało Ci to zabrać tyle czasu co mi.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować. Poznawać nowe miejsca z reguły od kuchni, kocham lokalne, autentyczne miejsca gdzie możesz zobaczyć jak żyją ludzie danego kraju i jak smakuje lokalne życie.  Zawsze znajdziesz mnie z jakąś nową książką w ręce. Rodowita Polka, która 8 lat temu postanowiła się przenieść do Hiszpanii, niby dla słońca. Praktykująca joginka, oraz mająca na swoim koncie 5 półmaratonów. Bieganie to moja najlepsza terapia i już nie raz wyciągneło mnie z dołka. Ponadto, wizjonerka bloga loupaofn, gdzie poruszamy tematy związane z psychologią oraz spirytualnością, oraz szukamy przepisów, jak stworzyć życie o którym marzysz.

Hej, jestem Natalia

KILKA FAKTÓW O MNIE

- mam Słońce w Wodniku, Księżyc w Baranie, oraz Ascendent w Koziorożcu
- urodzona w Polsce, po ukończeniu 21 lat zaczęłam moją tułaczkę Odyseusza w poszukiwaniu siebie, obecnie w Hiszpanii
- jestem INFJ :)
- poranny łyk świeżej kawy - bezcenne
- mogę przebiec 21, 1 km (bez zatrzymania)
- dzień zaczynam od praktyki jogii oraz medytacji
- umiem tańczyć salsę, choć nie brałam lekcji 
- wydałam eBook: Opanuj Stres poprzez Praktykę Jogii
- założyłam blog loupaofn

Kim jest loupa of N

Loupa jest hołdem dla wszystkich kobiet nie ważne w jakim wieku, aby odważnie niczym wilczyce kroczyły drogą poznania, na najgłębszych obszarach siebie samej, a co za tym idzie do stworzenia życia takiego jakie chcą i o jakim marzą.
 
Jest to połączenie 3 słów i idei, które za nim stoją.
 
01 Loup w języku francuskim oznacza wilk, to dzikie zwierzę od zawsze było bliskie mojej osobie, pojawiało się w moich snach i budziło moje zainteresowanie.

Symbolika wilka jest bardzo bogata i wielowymiarowa. To istota w świecie dzikich zwierząt, która zrobi wszystko, aby uniknąć walki. Jednak gdy zachodzi taka potrzeba, gdy jest zmuszony zatrzymać przeciwnika, lub los rzuca mu wyzwanie, odważnie staje do walki.

 

Wilk symbolizuje lojalność, wytrwałość, nauczyciela, intuicję, wolność, instynkt, inteligencję, wartość więzi społecznych i poszukiwacza ścieżek. Wilk jest nauczycielem z umiejętnością samodzielnego odkrywania i przynoszenia wiedzy z powrotem do społeczności.

My kobiety, jesteśmy takie same, naszą naturą jest wytrwałość, lojalność, jesteśmy obdarzone wysoką intuicją, do której musimy znaleźć drogę. Waleczne.

 

02 Lupa, z drugiej strony to wilczyca z mitologii rzymskiej, która wychowała i wykarmiła założycieli Rzymu: Romulusa i Rumusa.

Lupa "mówią, że była nieśmiertelną boginią Rzymian. Nie tylko opiekowała się braćmi, którzy mieli założyć Rzym, ale podobno trenowała również innych rzymskich herosów, aby byli przebiegli i nieustraszeni w walce. Ta bogini jest wspaniałym przypomnieniem zdolności wilka: łagodności a zarazem twardości charakteru. Legenda ta jest także symbolicznym przykładem uczącym by przekazać całą wiedzę i zasoby tym, którzy jej potrzebują, aby odnieść sukces w świecie."

 

03 Lupa w języku polskim oznacza: przyrząd optyczny służący do bezpośredniej obserwacji drobnych blisko położonych przedmiotów. W ścisłym znaczeniu tego słowa jest to soczewka skupiająca dająca co najmniej trzykrotne powiększenie.

Zapraszam na piękną podróż w głąb siebie!

Pragnę by loupa była tą samicą alfa, która prowadzi Cię w stadzie, Twoją lupą do Twojego wnętrza, aby pomogła Ci dotrzeć do jak najgłębszych warstw samej siebie. Narzędziem, dzięki któremu będziesz mogła przyglądać się sobie od środka, w końcu zaakceptować siebie, pokochać siebie oraz uwierzyć w samą siebie.

misja

Wpłynąć na życie jak największej liczby kobiet, za pomocą terapii RTT pomóc im przezwyciężyć  przeszłe wydarzenia, rozwiązać bieżące problemy i rozwiać wszelkie obawy o przyszłość bez spędzania lat na terapii. 

wizja

Inspirowanie, przekazanie mojej wiedzy  kobietom w każdym wieku, poprzez  własne doświadczenia, oraz przy pomocy terapii RTT, abyś odnalazła swoją własną drogę do siebie samej, uwolniła się oraz odniosła sukces w życiu. Kiedy jedna osoba się uleczy, tym samym uleczamy caly świat.

wartości

- Bycie ciekawym i otwratym 

- Inspirować

- Zawsze iśc głębiej

- Wysoka skuteczność w błyskawicznym tempie, w oparciu o najwyższą jakość

Gotowa na
transformację życia?

Jeślisz czujesz, że to już czas aby UWOLNIĆ się od bloków,  przekonań, wierzeń, które wciąż podcinają Ci skrzydla

20 - minutowa bezpłatna konsultacja

Wpadnij powiedziec hej

Wataha loupy czeka

O MNIE

RTT

SKLEP

BLOG

Dziękujemy za przesłanie!

KONTAKT

MIEJSCE

Barcelona, Spain

Konsultacje na całym świecie (online)